شروع یک کسب و کار دیجیتال

امروزه یکی از اصلی‌ترین گام‌ها برای رشد کسب و کارها حضور در دنیای دیجیتال می‌باشد. ضمیمه با ایجاد استراتژی منطبق بر اهداف شما، تبلیغاتی اثربخش و هوشمندانه ای را برای برند شما خلق می‌کند. خلاقیت و نوآوری از ویژگی‌های اصلی مرکز توسعه کسب و کار ضمیمه است که منجر به ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی موفق و رشد چشمگیر کسب و کار مشتریان خود در طی چندین سال فعالیت شده است.

ضمیمه کدام دسته از نیازهای کسب و کار من را برطرف می‌کند؟
حوزه‌های متنوع و کلیدی خدمات شامل برنامه نویسی، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ همراه شما برای حضور موفق در تجارت الکترونیک خواهند بود.
ضمیمه چه مسیری را پیش روی من می‌گذارد؟
تیم کارآمد، جوان و متخصص ضمیمه با توجه به نیازها و برنامه‌های کلان مشتریان ، همه خدمات زیرساختی ، مشاوره و اجرا را در مسیر توسعه کسب و کار شما فراهم کرده است.
ضمیمه چه حرف جدیدی دارد؟
در ضمیمه ، دنیای جدیدی را تجربه می‌کنید. ما تعریف تازه ای از دنیای دیجیتال و کسب کارهای آنلاین را برای شما بیان می‌کنیم و در اجرا نیز سعی بر آن داشته ایم تا بهترین تخصص‌ها را گردآفرینی کنیم.
آیا کسب و کار من نیز می‌تواند از الگوهای توسعه نرم‌افزاری ضمیمه بهره ببرد؟
پاسخ قطعا مثبت است. کارشناسان و متخصصان ضمیمه در دپارتمان برنامه‌نویسی با توجه به نیازهای شما، موقعیت شما در صنعت، بودجه‌بندی و میزان سرمایه‌گذاری شما به طراحی سناریو، انتخاب رسانه و مدیریت شبکه‌های اجتماعی با هدف توسعه برند یا محصول شما می‌پردازند.
آیا ضمیمه می‌تواند در ایده‌های استارتاپی ام با من همراه شود؟
با افتخار ، بله! جوانان خوش فکر و خلاق و ایده پردازی که به طراحی یک کسب و کار آنلاین بپردازند حتما از خدمات و مشاوره‌های متخصصین برنامه‌نویسی برای اجرای فنی پروژه‌های خود بهره خواهند برد. خبر خوب دیگر اینکه ، ضمیمه در نظر دارد تا در پروژه‌ها و ایده‌های استارتاپی تان با هدف تجاری‌سازی و برندینگ محصولات و خدمات شما، سرمایه‌گذاری کند.
آیا ضمیمه برنامه‌ای برای بهبود روندهای سازمانی کسب و کار من دارد؟
در ضمیمه برای کسب و کار شما یک فرصت را فراهم کرده‌ایم. خداحافظی با کاغذ. راهکار ما در ضمیمه برای شما طراحی ، پیاده‌ سازی و راه اندازی اتوماسیون اداری ، نرم‌افزارهای مدیریت پروژه و کنترل سازمان و شرکت است.
برای شبکه‌های اجتماعی کسب و کار چه برنامه‌هایی دارید؟
متخصصین و کارشناسان ضمیمه با رویکرد توسعه برند شما و همچنین تحول کسب و کار شما همگام با دیجیتال مارکتینگ ، از حضور و تبلیغ شما در شبکه‌های اجتماعی استقبال کرده و برای آن برنامه ریزی می کند. این برنامه نیازمند یک تحقیق و رصد و دسته‌بندی مشتریان و بازار هدف، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و انتشار در شبکه‌های اجتماعی است.
آیا امروز با وجود شبکه‌های اجتماعی نیازی به طراحی سایت هست؟ پیشنهاد شما برای کسب و کارهای دیجیتال چیست؟
داشتن محتوای با ارزش در وبسایت شما منجر به جذب بیشتر مشتریان می‌شود. شاید فکر کنید دیگر کسی سایت را نمی‌خواند. البته که این تصور اشتباه است. ما در ضمیمه با هدایت مخاطبین از شبکه‌های اجتماعی که به نوعی سرعت انتشار و نمایش محتوای شما را بالا می برند، حجم عظیمی از ترافیک را برای فروش، مشارکت‌های تعاملی با مشتریان ، خدمات پس از فروش و پشتیبانی هدایت می‌کنیم.
چگونه حجم ترافیک و بازدید از سایت من را افزایش می‌دهید؟ آیا ضمیمه برای بهینه‌سازی وب در کسب و کارهای هوشمند برنامه ای دارد؟
داشتن محتوای با ارزش در وبسایت شما منجر به جذب بیشتر بازدیدکنندگان می‌شود. اگر به دنبال افزایش ترافیک وبسایتتان هستید، کارشناسان و متخصصین دیجیتال مارکتینگ ما با روشهای نوین بازاریابی محتوا به ارائه ی مطالب ارزشمند و مرتبط با کسب و کارتان پرداخته و در هر گام با بهینه‌سازی محتوا با هدف کیفی در موتورهای جستجو و روشهای نوین در SEO بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت شما می‌کشانند.
کدام دسته از خدمات دیجیتال مارکتینگ ضمیمه برای کسب و کارهای هوشمند را پیشنهاد می‌کنید؟
با توجه به نوع کسب و کار، طبقه بندی و نوع مخاطب؛ میزان بودجه بندی شما روشهای مختلف دیجیتال مارکتینگ شامل تبلیغات کلیکی و یا ایمیل مارکتینگ یا روشهای مختلف مارکتینگ نظیر بازاریابی پارتیزانی، درونگرا و... توسط کارشناسان ما ارزیابی شده و پیشنهاد می‌گردد.
چگونه می‌توانم در اجرای پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ از طرح‌های گرافیکی استفاده کنم ؟
با توجه به نوع مخاطب، بودجه بندی شما برای تبلیغات آنلاین، انواع مختلفی از محتوای دیجیتال را با هدف توسعه برند در قالب‌های متنوع گرافیک دوبعدی ، سه بعدی، پویانمایی و موشن گرافیک در دپارتمان ضمیمه فراهم کرده ایم.
عکس بخش تماس باما

سوالی دارید ؟

برای دریافت پاسخ سوالات خود، با کارشناسان مرکز توسعه کسب و کار ضمیمه در تماس باشید.