دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

دنیای دیجیتال، فرصتی را برای شما فراهم می‌سازد تا با گذر از مرزهای جغرافیایی و زمانی به حجم نامحدودی از اطلاعات و مخاطبین دسترسی داشته باشید. امروز جادوی دنیای دیجیتال؛ حقیقت توسعه برند شما را دگرگون می‌سازد! ابتدا باید یک چهره‌ قابل اعتماد از شما و کسب‌وکارتان ارائه شود. برای صعود در این مسیر، فرصت‌ها و راهکارهای متنوعی را با هدف توسعه برندتان در اختیار شما می‌گذاریم!

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

رسانه‌های اجتماعی ویترین کسب و کار شماست. ساخت ویترین تاثیرگذار و زیبا برای جذب مخاطبین نیازمند داشتن استراتژی هدفمند و برنامه ای دقیق است. این برنامه می‌تواند برند یا محصول شما را از دیگران متمایز سازد و مخاطبین را به سوی برند شما جذب کند. ضمیمه با استفاده از تکنیک‌های روز بازاریابی رسانه‌های شما را مدیریت و توسعه داده و روند رو به رشد کسب و کارتان پیش میبرد.

طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغاتی با هدف توسعه برند شما در فضای دیجیتال، نخست در یک فرآیند دانش محور و تخصصی به تحقیقات بازار می پردازد. سپس اطلاعات متمرکز بر شناخت مخاطب، رقبای داخلی و بین المللی بصورت فشرده توسط کارشناسان مارکتینگ مورد ارزیابی و آنالیز قرار می‌گیرد. سپس با توجه به برنامه‌های مالی و هدفگذاری مشتریان؛ به برنامه ریزی برای انتخاب رسانه، طراحی محتوا و اجـرای آن می‌پردازیم. کمپین‌های موفق در ضمیمه از سه ویژگی برخوردارند: نخست استراتژی‌های قوی و هدفمند دوم؛ بازخورد مناسب و سوم؛ امکان بازخورد و گزارش‌گیری آسان برای مشتریان در حین اجرای پروژه چرا که این مهم گامی متفاوت در برطرف ساختن موانع بازارسازی آنلاین می‌باشد.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

مهم‌ترین گام برای توسعه برند، بهرمندی از یک محتوای جذاب است. ما در ضمیمه؛ بعنوان آغازین گام متناسب با آنالیز و تحلیل کارشناسان به طراحی استراتژی محتوا می‌پردازیم. نگاه توسعه محور به دنیای دیجیتال یعنی گسترش مرزهای شناخت مشتریان درباره شما و برند شما. هویت یک برند رابطه مستقیمی با محتوایی دارد که شما درباره خود منتشر می‌کنید. دانش و تخصص بهینه سازی محتوا؛ جستجوی راحت تر در موتورهای جستجو، ارتباط آسانتر با مشتریان را به همراه دارد. ما در این فرآیند علمی بهترین راهکارها را فراهم کرده ایم!

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی ( ایمیل مارکتینگ ) با وجود قدمتی بالا در بازاریابی آنلاین که به حدود ۴۰ سال می‌رسد؛ اما هنوز از موفق‌ترین روشها برای توسعه هویت برند و ارتباطات گسترده با مشتریان است. تمایز ضمیمه در این سرویس، ارائه محتوای منحصر به فرد، زمان‌سنجی برای انتخاب بهترین زمان؛ ایجاد تعاملی هدفمند و نیز ایجاد نیاز در ارتباط دوسویه با مخاطبین است که می‌تواند با تحریک نیاز مخاطب و پاسخگویی به چالش‌های وی؛ گامی در جهت تسریع فرآیند توسعه برند شما باشد.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یکی از موثرترین روش‌های جذب مخاطب در کسب‌وکارهای کوچک و نوپا و نیز برای کسب‌وکارهایی که به بلوغ رسیده‌اند؛ می‌باشد. کارشناسان ما براساس روش‌های کارآمد و علمی CPC (بها بر مبنای کلیک) یا PPC (پرداخت بر مبنای کلیک ) و CPM ( کلیک بر اساس تعداد نمایش مشخص) ترافیک ورودی به وبسایت یا اپلیکیشن شما را افزایش داده و برای نتیجه‌گیری مثبت و مطمئن تر؛ به بهینه‌سازی صفحه فرود و محتوا می‌پردازیم.

بازاریابی موبایل

تبلیغات موبایلی

رشد چشم گیر کاربران تلفن‌های همراه هوشمند موجب شده است تا برای گسترش ارتباط با مشتریان بالقوه محصولات یا خدمات و نیز توسعه برند سازمان به دنبال جذب ترافیکی از کاربران به سوی محتوای هدایت شده باشیم. ضمیمه باور دارد، متناسب با تغییرات گسترده در ذائقه مخاطبین، سبک زندگی مدرن و نمود سرعت در مناسبات اجتماعی؛ تاکید بر پارامترهایی نظیر اطلاعات طبقه بندی شده، سناریوهای مبتنی بر پلتفرم تلفن‌های همراه هوشمند و بهینه‌سازی محتوا یک پیشرفت مهم و بی بدیل در دنیای دیجیتال است.

بهینه سازی

بهینه‌سازی

اگر تصور می‌کنید تبلیغات پرهزینه است و به دنبال راهی مناسب برای تبلیغات هستید ضمیمه با اولویت بندی اهداف و برنامه‌ریزی دقیق شما را در فرایند تبلیغات کمک خواهد کرد. با کاهش هزینه‌های تبلیغاتی و بهینه سازی آن به شما کمک خواهیم کرد تا بودجه ی کمتری را در این راه بپردازید.

عکس بخش تماس باما

سوالی دارید ؟

برای دریافت پاسخ سوالات خود، با کارشناسان مرکز توسعه کسب و کار ضمیمه در تماس باشید.