رد کردن لینک ها

ویژگی جدید تگ اسامی اینستاگرام دسترسی به افرادی که در دنیای واقعی می بینیم را آسان تر خواهد کرد!

اینستاگرام به تازگی راهی جدید ارائه کرده که به ما کمک می کند به راحتی افرادی را که در زندگی روزمره ملاقات می کنیم، در این شبکه ی اجتماعی پیدا کرده و دنبال کنیم. این راه جدید، که اینستاگرام آن را با نام Nametag معرفی می کند، با نمایش نام کاربری شما بر روی صفحه ی نمایش تلفن همراه، به صورتی که برای Follower های آینده ی شما قابل رویت باشد، دسترسی افراد مختلف به یکدیگر را در اینستاگرام آسان تر می کند. علاوه بر این، این Tag با طرح ها، رنگ ها و استیکرهای متنوعی عرضه خواهد شد.

شبکه های اجتماعی دیگر نیز ویژگی های مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. کاربران Facebook، Twitter و Snapchat نیز می توانند با ایجاد QR code ها یا کدهای پاسخ سریع، اکانت خود را به راحتی برای جستجو در دسترس قرار دهند. همچنین Spotify نیز عملکرد مشابهی را برای پیدا کردن آهنگ ها فراهم می کند.

برای استفاده از این ویژگی، شما می توانید به پروفایل کاربری خود مراجعه کنید، در بالای صفحه در سمت راست، روی گزینه ی Menu کلیک کنید و سپس گزینه ی Nametag را انتخاب کنید، که به شما اجازه می دهد کد کاربری خود را نمایش دهید. اگر می خواستید کد شخص دیگری را مشاهده کنید، می توانید با متمرکز کردن دوربین خود بر Nametag شخص مورد نظر، و نگاه داشتن انگشت خود بر روی دوربین، آن را ذخیره کنید.

Nametag امروز در سطح بین المللی در اختیار کاربران قرار می گیرد و برای Android  و iOS  قابل استفاده است.

در حال حاضر، اینستاگرام علاوه بر Nametag، در یکی از دانشگاه های آمریکا، در حال آزمایش کردن صفحه ی Bio یا بیوگرافی جدیدی برای کاربران هستند که امکان ارائه ی نام مدرسه یا دانشگاه، سال ورود و عضویت در انجمن های مختلف را در بخش Bio فراهم می کند. جستجوی هر یک از این اطلاعات می تواند شما را به راحتی با همکلاسی ها یا افراد مختلفی که در دانشگاه شما حضور دارند، متصل کند.

منبع: theverge.com 

بازگشت به بالای صفحه