بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

افراد بسیاری زمان خود را صرف شبکه های اجتماعی مختلف می کنند. گستردگی این شبکه ها و امکاناتی که در اختیار کاربرانشان قرار می دهند، باعث شده است تا طرفداران زیادی داشته باشند. پس چه جایی بهتر از این شبکه ها برای شما و کسب وکارتان؟ با حضور و تبلیغ در اینگونه رسانه های اجتماعی امکان دیده شدن تان توسط میلیون ها بازدیدکننده افزایش خواهد یافت. همچنین به دلیل رایگان بودن بسیاری از خدماتی که در اختیار شما و کاربران قرار می دهد میتوان این نوع از بازاریابی را مقرون به صرفه دانست.

طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی

طعا صاحبان کسب وکارها به دنبال رسیدن هر چه سریع تر به اهدافشان هستند. کمپین های تبلیغاتی در راستای رسیدن به اهداف کسب وکارها ایجاد می شوند. در واقع این کمپین ها مجموعه ای از فعالیت هایی را دنبال می کنند که توسط آن ها پیام شما به مخاطبینتان ارسال می گردد. با ایجاد کمپینی مناسب و برنامه ریزی شده میتوانید به سادگی پیام برند و کسب وکارتان را توسط راه های متنوع به مخاطبینتان منتقل کنید. تمامی مراحل ایجاد کمپین تبلیغاتی تان اعم از ایده پردازی، برنامه ریزی، اجرا و بررسی آن را بر عهده ی تیم ما قرار دهید.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

داشتن محتوای با ارزش در وبسایت شما منجر به جذب بیشتر بازدیدکنندگان می شود. اگر به دنبال افزایش ترافیک وبسایتتان هستید بهتر است با ارائه ی مطالب ارزشمند و مرتبط با کسب و کارتان بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خود بکشانید. بدین ترتیب توسط موتورهای جستجو نیز رتبه ی بالاتری کسب خواهید کرد. بازاریابی محتوا نه تنها شامل متن می شود بلکه تصاویر و ویدئو نیز بخشی از آن محسوب می شوند. رسانه ی دیجیتال ضمیمه در ایجاد محتوایی مناسب به شما کمک خواهد کرد.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

شاید تصور کنید این شیوه از بازاریابی منسوخ شده است، اما در واقع بخش عظیمی از توسعه ی کسب وکارها بر عهده ی ایمیل مارکتینگ می باشد. ضمیمه به شما کمک می کند تا با ارسال ایمیل به صورت هفتگی یا ماهانه به مخاطبینتان تاثیر بسزایی بر روی آن ها بگذارید. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی تنها با ارسال ایمیل های هفتگی و اعلام اقلام تخفیفی خود هزاران نفر را تشویق به بازدید از محصولات و خرید می کنند. ما براساس اهدافتان برنامه ای جامع و دقیق را برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی و یا خبر نامه در اختیار شما قرار می دهیم.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی

حضور گسترده ی اپلیکیشن های ایرانی و وبسایت های متنوع با موضوعات گوناگون، باعث شده است تا تبلیغات در اینگونه فضاها افزایش یابد. شما میتوانید با استفاده از تبلیغ در این مکان ها مخاطبین را به طور مستقیم به سمت کسب وکارتان بکشانید. تیم ضمیمه در این شبکه ی گسترده این امکان را برای مشتریان خود را فراهم آورده است تا به راحتی تبلیغات آنلاینتان را در فضای مجازی قرار دهید.

بازاریابی موبایل

بازاریابی موبایل

کاربران تلفن های هوشمند به طور میانگین روزانه 150 بار تلفن خود را چک می کنند و بیشتر وقت خود را صرف کار با موبایل می کنند. همچنین بسیاری از افراد کارهای خود را نظیر پرداخت، خرید و... را به صورت انلاین انجام می دهند. اگر شما نیز صاحب کسب وکار هستید و به دنبال تبلیغات مفید در اپلیکیشن های مختلف می باشید میتوانید با کمک تیم ضمیمه اهدافتان را در این روش دنبال کنید. ضمیمه با ایده های خلاق خود در زمینه ی موبایل مارکتینگ راه را برای دیده شدنتان آسان خواهد کرد.

بهینه سازی

بهینه سازی

اگر تصویر می کنید تبلیغات پرهزینه است و به دنبال راهی مناسب برای تبلیغات هستید ضمیمه با اولویت بندی اهداف و برنامه ریزی دقیق شما را در فرایند تبلیغات کمک خواهد کرد. با کاهش هزینه های تبلیغاتی و بهینه سازی آن به شما کمک خواهیم کرد تا بودجه ی کمتری را در این راه بپردازید.

عکس بخش تماس باما

سوالی دارید ؟

برای دریافت پاسخ سوالات خود، با کارشناسان مرکز رسانه های دیجیتال ضمیمه در تماس باشید